Київська дитяча школа мистецтв №1

Останні події

Київська дитяча школа мистецтв №1 оголошує набір учнів на 2024-2025 навчальний рік.

Вступні іспити відбудуться 30 травня о 14.00 на Музичне відділення та 31 травня о 14.00 на Художнє відділення. для вступу необхідно надати:

- заяву на бланку (можна отримати у школі)

- копію свідоцтва про народження

- довідку від лікаря

документи необхідно подати до 27 травня в учбову частину

На вступний іспит з образотворчого мистецтва із собою потрібно мати:

Папір А3

Фарби

Пензлі

Простий олівець

Гумку

Склянку для води

Вологі серветки

18.04.24

У Великій концертній залі у піднесенній атмосфері творчості відбувся Звітний концерт, що проводився у межах районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом‘янці». Лунала музика українських та зарубіжних композиторів, українські народні пісні, твори класичного та сучасного мистецтва. Учні та викладачі виступали як сольно, так і у складі ансамблів та різноманітних музичних колективів. Прекрасні виступи юних та досвідчених виконавців дарували задоволення своїм слухачам! До участі залучилися музиканти Київського військового ліцею імені Івана Богуна,які разом зі шкільним оркестром «Арт Експромт» стали родзинкою концерту. Вдячні слухачі обдаровували виконавців бурхливими оплесками! Учні художнього відділення підготували звітну виставку, що експонується у фойє школи. Дякуємо учням, викладачам,нашим гостям за справжнє свято мистецтва,творчості та натхнення, що об’єднують душі та серця!

12.04.24

11 квітня 2024 року створена атестаційна комісія Київської дитячої школи мистецтв №1 (наказ № 7-ос від 11.04.2024 р.).

12 квітня відбулось перше засідання атестаційної комісії, на якому було обрано заступника голови та секретаря атестаційної комісії?КДШМ №1, схвалено графік проведення засідань з атестації педагогічних працівників у 2024 році, прийнято рішення приймати атестаційні документи у паперовому вигляді та визначено офіційну адресу електронної пошти для надсилання документів у електронній формі за необхідності: kdshm1@ukr.net


Графік проведення засідань атестаційної комісії КДШМ №1 з атестації педагогічних працівників у 2024 році:

1. 12 квітня 2024 року – обрання заступника голови та секретаря атестаційної комісії, схвалення графіку проведення засідань, визначення форми подачі атестаційних документів та адреси електронної пошти для надсилання документів у електронному вигляді.

2. 24 квітня 2024 року – розгляд поданих документів та коригування графіку засідань атестаційної комісії.

3. 16 травня 2024 року – розгляд атестаційних документів у присутності педагогічних працівників (за необхідності).

4. 21 травня 2024 року – розгляд атестаційних документів у присутності педагогічних працівників (за необхідності).


Склад атестаційної комісії Київської дитячої школи мистецтв №1:

1. Олефір Елла Євгенівна – директор, голова атестаційної комісії

2. Сушицька Тетяна Володимирівна – заступник директора з навчальної роботи

3. Твердохліб Людмила Іванівна – завідувач відділом музично-теоретичних дисциплін

4. Озерова Ірина Євгенівна – завідувач фортепіанним відділом

5. Коломієць Інна Фрітівна – завідувач відділом предмету за вибором

6. Васильєва Валентина Валеріївна – завідувач відділом струнно-смичкових інструментів

7. Друзь Тетяна Олексіївна – завідувач відділом народних інструментів

8. Мричко Ольга Дмитрівна – завідувач вокально-хоровим відділом, голова Ради школи

9. Свириденко Вероніка Володимирівна – завідувач відділом сучасного і естрадного мистецтва

10. Шаханіна Зінаїда Дмитрівна – завідувач відділом базових предметів художнього відділення

11. Корнєва Ганна Георгіївна – завідувач концертмейстерським відділом

12. Дрогуль Ганна Михайлівна – завідувач відділом спеціалізованих предметів художнього відділення

13. Дмитрієнко Тетяна Михайлівна – викладач, голова Профспілкового комітету


21.12.23

Київська дитяча школа мистецтв №1 відзначила знаменну дату: 55 років від дня заснування! Від музичної школи, де працювало 8 викладачів і навчалося 40 учнів, до першої в Києві школи мистецтв-великого мистецького навчального закладу, який відкриває дітям шлях у прекрасне. З цієї нагоди у Великій залі школи відбулися концерт і художня виставка, у яких взяли участь кращі солісти і колективи школи, учні, викладачі і випускники минулих років. Захід проводився в рамках 8-го сезону районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом‘янці». Викладачі школи нагороджені грамотами Голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації та грамотами Начальника управління культури Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації. До школи завітало багато гостей і зала гуділа оплесками, вітаючи юних і досвідчених артистів, які дарували радість, натхнення і надію. Дякуємо, вітаємо і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі.

30.09.23

Розпочато 8 сезон районного Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці", за сприяння Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, у якому беруть участь мистецькі школи Солом'янського району. У Великій залі нашої школи відбувся концерт "Україна незламна", присвячений Дню захисників і захисниць України. Ми прагнемо перемоги і миру, ми вдячні нашим захисникам і захисницям за те, що в цей тяжкий час, ми маємо можливість зібратися разом. Нашу музику ми присвячуємо вам і бажаємо всім, хто захищає нас повернутись живими.

18.05.22

Київська дитяча школа мистецтв №1 оголошує набір учнів на 2023-2024 навчальний рік.

Вступні іспити відбудуться 7 червня о 14.00 на Музичне відділення та 8 червня о 14.00 на Художнє відділення. для вступу необхідно надати: - заяву на бланку (можна отримати у школі) - копію свідоцтва про народження - довідку від лікаря документи необхідно подати до 3 червня в учбову частину

13.05.22

Наразі відеоверсія звітного концерту та художньої виставки 2022- 2023 н.р.для вас! Районний фестиваль мистецтв «Творчі зустрічі на СОЛОМ’ЯНЦІ», який проходить за сприяння Управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, продовжує свої події 7-го сезону. Сьогодні у рамках цього мистецько-освітнього проєкту ми підготували для вас Звітний концерт та художню виставку Київської дитячої школи мистецтв №1, як підсумок роботи за героїчний навчальний рік. Попри всі складнощі ми із завзятістю працюємо та навчаємося! Наші учні та викладачі - справжні воїни світла, адже мистецтво - це світло, це та потужна зброя, яка здатна змінити світ на краще. Сьогодні ми даруємо нашу творчість вам! Дякуємо викладачам за професійну роботу та учням за натхненне виконання! Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатись та творити! Слава Україні!

25.12.22

Дорогі друзі! У ці передноворічні та різдвяні дні нам як ніколи сяє різдвяна зірка надії, висвітлюючи життя і направляючи до миру і щастя, чисте світло любові та віри надихає нас на добрі справи! Незважаючи ні на що, у нашій дружній шкільній мистецькій родині вирує творче життя, учні виступили на академічних концертах, показали свої досягнення на перегляді художніх робіт, взяли участь у різноманітних конкурсах та мистецьких заходах. Наразі ми даруємо нашим шанувальникам концерт та художню виставку «Різдвяна зірка надії». Ми з великим натхненням та задоволенням готували цю подію для вас. Сподіваємося, що вам сподобається! Звісно, ми дуже вдячні нашим захисникам, які надають нам можливість навчатись і працювати та бажаємо усім найшвидшої перемоги! Ми віримо в ЗСУ! Нехай у новому році здійсняться всі плани, всі мрії, найзаповітніші бажання, погане позбудеться, а відчуття казки , що вітає в повітрі, залишиться з вами назавжди! Отже, Бажаємо гарного перегляду та позитивного настрою!

14.10.22

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України. Наразі Київська дитяча школа мистецтв №1 Солом'янського району міста Києва підготувала концерт і художню виставку та присвячує їх захисникам і захисницям нашої рідної України, які ціною свого життя захищають рідну землю та борються за нашу перемогу! Нехай віра українців оберігає їх від ворожої зброЇ! Дякуємо їм, підтримуємо своєю працею та творчістю, оспівуємо Україну, надихаємося мистецтвом, віримо у найшвидшу перемогу! Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від підступного ворога, ми обов'язково переможемо! Слава Україні! Героям слава!

10.06.22

У Київській дитячій школі мистецтв1 завершились перевідні та випускні іспити,але у червні освітній процес ще продовжується. Наразі запрошуємо до перегляду концерту випускників воєнного 2021-2022 навчального року. Дорогі випускники! Бажаємо вам мирного неба, щоб всі плани і цілі обов’язково стали реальністю, нехай ваш подальший шлях буде доброю і щасливою дорогою до успіху! Бажаємо вам щасливого життя, в якому буде панувати мир та впевненість у завтрашньому дні! Бажаємо щоб ті знання і вміння, які ви отримали в нашій школі були вам у нагоді, бо мистецтво - то краса , що врятує світ. Ми любимо вас та пишаємося вами!

05.05.22

У дуже важкий для всіх нас час війни учні та викладачі нашої школи підтримують Україну всіма можливими способами, навчаються і працюють заради майбутнього нашої країни! Хоч і складно всім, і тривалий час учні навчаються дистанційно, але ми маємо гарні результати! І сьогодні Київська дитяча школа мистецтв #1 Солом‘янського району міста Києва презентує Звітний концерт та Художню виставку за 2021-2022 навчальний рік, що відбувається згідно плану у рамках 6-го сезону Районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на СОЛОМ’ЯНЦІ» у відео форматі. Подія проводиться спільно з Управлінням культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Захід було заплановано ще у вересні 2021 року, і, незважаючи на труднощі та дистанційне навчання, нам вдалось його підготувати. Дякуємо управлінню культури за співпрацю! Дякуємо викладачам за сумлінну роботу! Дякуємо учням за таланти й працездатність, батькам за допомогу! У концерті представлені шкільні відео зроблені у довоєнний час у цьому навчальному році та домашні відео періоду воєнного стану в Україні. У художній виставці є роботи довоєнного часу, разом з цим значна кількість учнівських малюнків зроблена в період війни. І це для нас особливо цінне! Надихаючись та надихаючи мистецтвом і творчістю заради миру і злагоди, ми наближуємо ПЕРЕМОГУ та прямуємо вперед з вірою у щасливе майбутнє України!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

24.02.22

У неймовірно важкий для України час концерт та художня виставка «Український дивосвіт» заради щасливого майбутнього наших дітей, нашої України. Концерт-виставку підготували учні та викладачі Київської дитячої школи мистецтв #1. Подія відбулася 23 лютого у Великій залі школи та проходила у рамках 6-го сезону районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на СОЛОМ’ЯНЦІ». Наразі для Вас відеоверсія концерту-виставки.

21.12.21

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас до перегляду чергового заходу фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації- концерту та художньої виставки "Граємо, співаємо, малюємо", що підготували учні і викладачі Київської дитячої школи мистецтв №1. Для нас стало доброю традицією напередодні Різдва та Нового року проводити концерт музичних колективів та художню виставку "Різдвяні мініатюри" та залучати до участі у них велику кількість наших талановитих учнів і викладачів. Ми вдячні всім, хто готував цей чудовий захід, за спільну працю, творчість та натхнення! Сьогодні ми пропонуємо відеоверсію концерту-виставки та бажаємо Вам гарного настрою, веселого Різдва та щасливого Нового року!!!

19.10.21

Шановні друзі! Пропонуємо для Вашого перегляду відкриття 6-го сезону фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на СОЛОМ’ЯНЦІ», що підготували для Вас мистецькі школи Солом‘янського району Києва. Попереду цьогорічного сезону ще багато креативних подій , тому бажаємо учням і викладачам подальших звершень!

10.10.21

Вже зовсім скоро розпочнеться 6 сезон Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці". Будемо раді вас вітати на заходах Фестивалю!

Нет описания фото.

21.05.21

Дорогі друзі! Вашій увазі заключний акорд 5-го сезону фестивалю мистецтв «ТВОРЧі ЗУСТРІЧІ НА СОЛОМ’ЯНЦІ» за участю мистецьких шкіл Солом‘янського району Києва. Ми пишаємося досягненнями наших учнів і викладачів та бажаємо їм і в подальшому натхнення, творчих успіхів та високих злетів на ниві МИСТЕЦТВА! Ми щиро дякуємо всім, хто залучився до інноваційного мистецько-освітнього проєкту, який став ареною демонстрації здобутків вихованців та викладачів мистецьких шкіл столиці! Бажаємо гарного перегляду та НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

20.04.21

Дорогі друзі! До Вашої уваги ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ та ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА Київської дитячої школи мистецтв 1 в рамках 5-го сезону фестивалю мистецтв «ТВОРЧІ ЗУСТРІЧІ НА СОЛОМ‘ЯНЦІ». Бажаємо гарного перегляду!

27.03.21

Пропонуємо вашій увазі звітний концерт Фортепіанного відділу!

25.03.21

Пропонуємо вашій увазі звітний концерт вокально-хорового відділу!

25.01.21

Дорогі друзі! Щиро запрошуємо переглянути он-лайн концерт та художню виставку "Сузір'я Маестро", що підготували викладачі Київської дитячої школи мистецтв №1. Захід проводиться у рамках 5-го сезону фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці". До Вашої уваги твори класики та сучасного мистецтва у виконанні високопрофесійних музикантів та художників - наших дорогих викладачів! Гарно дякуємо учасникам , організаторам за радість спілкування з високим мистецтвом! Дякуємо відвідувачам нашої сторінки на Facebook та каналу на Yuotu.be за підтримку - вподобайки, які гріють наче оплески! Бажаємо всім гарного перегляду та гарного настрою!

22.12.20

Дорогі друзі! У цей передріздвяний , передноворічний час ми підготували для Вас концерт музичних колективів та художню виставку Київської дитячої школи мистецтв №1 , що проводяться в online - форматі у рамках 5-го сезону фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці". Завдяки інтернет- простору та використання новітніх інноваційних технологій в освітньому процесі, ми маємо змогу готувати концерти, художні виставки та залучати до їх перегляду велику інтернет- аудиторію шанувальників нашого мистецтва та творчості. Щиро дякуємо всім, хто підготував цю подію, та бажаємо учням і викладачам натхнення та подальших успіхів! Бажаємо гарного перегляду!

01.10.20

Дорогі друзі! Фестиваль мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" розпочав свій 5-ий сезон! Спільний проєкт засновників і організаторів фестивалю - Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та Київської дитячої школи мистецтв №1 , співорганізатору - Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, об'єднує мистецькі школи Солом'янського району Києва в прагненні розвитку талантів дітей столиці! Учасники фестивалю - КДШМ №1,КДХШ №1,КДМШ №7 ім І.Шамо, КДМШ №14 ім.Д.Кабалевського,КДМШ №15 ім. В.Щигловського, КДМШ№33 ім. В.Пухальського - підготували до відкриття чергового сезону концерт "День музики" та художню виставку, що демонструються в інтернет-просторі в форматі он-лайн комунікацій. Інтернет об'єднує людей та завдяки сучасним технічним засобам фестиваль виконує своє завдання --спілкування з великою аудиторією, залучаючи якомога більше учасників, виконавців, слухачів, переглядачів та шанувальників до участі у ньому. В сучасних умовах впровадження нових інноваційних форм комунікацій в проведення мистецько- освітніх та культурно-просвітницьких заходів є актуальним та стає підгрунттям та джерелом натхнення для професійного та компетентнісного зростання учнів мистецьких шкіл. Щойно пропонуємо переглянути фотоматеріали концерту та художньої виставки відкриття 5-ого сезону фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці". Відеоматеріали готуються до публікації та будуть надані для ознайомлення згодом. Слідкуйте за нашими повідомленнями!

24.09.20

Пропонуємо вашій увазі календар подій 5 сезону Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці"

01.09.20

Дорогі учні та викладачі! Вітаємо Вас з початком нового навчального року! Київська дитяча школа мистецтв 1 радо зустрічає вас у новому 2020-2021 навчальному році! Бажаємо успіхів в досягненні мети, творчих злетів та здійснення мрій! Наполегливість в навчанні наших учнів, досвід наших викладачів стануть запорукою виховання творчої особистості та набуття професійних мистецьких компетентностей підростаючого покоління! Бажаємо вам вдалого та результативного навчального року! Зі святом!

26.02.20

Сьогодні у Великій залі КДШМ№1 відбулася лекція-концерт "Українські композитори XX століття". У події взяли участь солісти та колективи, у виконанні яких звучала музика видатних композиторів України: І. Шамо, А. Кос-Анатольського, М. Скорика, В. Івасюка...Також присутні мали змогу дізнатися про їхню творчість від ведучої концерту А.Г. Станкевич. Дякуємо організаторам артистам та слухачам за теплу зустріч.

18.02.20

відбувся концерт творчого проекту "Мистецькі дитячі мандри" започаткованого Київською дитячою школою мистецтв №1. Цей проект було включено в програму розвитку інклюзивної освіти за сприяння Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. У проекті "Мистецькі дитячі мандри" взяли участь оркестр нашої школи "Арт-Експромт" та учні художнього відділення. На заході були присутні Бойко Надія Анатоліївна – завідувач методично-аналітичного кабінету КММЦЗКНЗ та Остролуцька Лариса Іванівна - методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи з дітьми та молоддю з інвалідністю та вихованці Центру соціальної психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом`янського району міста Києва Одночасно з виступом оркестру на мультимедійному екрані демонструвалися роботи учнів художнього відділення, а гості проекту створювали художні роботи, передаючи свої емоції від музики, що звучала зі сцени, малюнків на екрані і творчої атмосфери у Великій залі школи. Також у фойє школи розміщена фотовиставка благодійного проекту "Щасливі Особливі", яку ви маєте змогу відвідати до 22 лютого.

26.01.20

Відбувся феєричний концерт КИЇВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ФІЛАРМОНІЇ "В гармонії співу і слова", 50-го, ювілейного концертного сезону. В ньому брали участь і учні нашої школи. Зі сцени концертного залу яскраво і дзвінко звучали голоси вокального ансамблю "Серпанок" - керівник Ольга Мричко та Дар'ї Корнюх - викладач Леся Саражан, концертмейстер Юлія Шкара. Ми пишаємося нашими талановитими, працьовитими учнями та викладачами, що несуть у цей світ прекрасне и роблять його кращим. Бажаємо якнайчастіше виходити на велику сцену. Ми дуже вдячні режисерам цього дійства – заслуженому діячу мистецтв України – Миколі Єрошевському, Анатолію Суханову, Ірині Чуніхіній та всім виконавцям і викладачам,що підготували концерт.

25.01.20

У Дитячому спеціалізованому санаторії «Салют» відбулася презентація Благодійного фотопроекту «Щасливі Особливі». У події брав участь оркестр нашої школи Арт-Експромт, під керівництвом Валентини Васильєвої. Ми вдячні всім викладачам,які підготували учнів до виступу в оркестрі та його керівнику за прекрасний виступ. Викладачі школи підтримують програму інклюзивної освіти і бажають,щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися мистецтву.

21.01.20

Сьогодні у Великій залі нашої школи відбувся концерт української ансамблевої музики "Ти звучи в усьому світі" організований Київським Методичним Центром Закладів Культури та Навчальних Закладів до прийдешнього Дня Соборності. У концерті звучала українська музика різних часів, авторська та народна, у майстерному виконанні численних колективів з мистецьких навчальних закладів України. Дякуємо за цей незабутній вечір артистам, викладачам, авторам проекту і оркестру КДШМ №1 Арт Експромт!

15.01.20

Запрошуємо у фойє школи на виставку творчих робіт викладачів художнього відділу Ніколаєнко В.В., Омельченко О.В., Ремізовської О.Д., Шеханіної К.О.

26.12.19

Висловлюємо щиру подяку Київському міському методичному центру закладів культури та навчальних закладів і особисто Бойко Надії Анатоліївні за підготовку та проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів з інклюзивної освіти! Дуже вдячні вам за корисні, цікаві та змістовні лекції, семінари-тренінги, майстер-класи, та за інформацію яку ви нам надали для роботи з особливими дітьми!

20.12.2019

Сьогодні тріумфально зевершився Всеукраїнський конкурс фортепіанних ансамблів "Традиції та сучасність" організатором якого є Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів.. Ми дуже пишаємося тим, що саме наша школа стала місцем проведення цього заходу. Цього вечора у Великії залі відбувся концерт, у якому свою майстерність показали найкращі з конкурсантів, та церемонія нагородження. Ми щиро вітаємо усіх учасників конкурсу, бажаємо злетів, перемог, натхнення! Дякуємо організаторам та чекаємо на нові зустрічі. Вітаємо лауреатів Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів "Традиції та сучасність": Дует у складі Ковальової Софії та Ковальової Марії, викл. Єрмаков В.В. - II місце Дует у складі Дорошкевич Олени та Лозовенко Ольги, викл. Корнєва Г.Г. - III місце Дует у складі Ковальчук Софії та Крисюк Мелісси, викл. Корнєва Г.Г. - заохочувальне місце. Бажаємо подальшого зростання та перемог!

17.12.19

Сьогодні у рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці, у нашій школі відбувся концерт музичних колективів та розпочалася виставка творчих робіт "Граємо, співаємо, малюємо". У концерті взяли участь уже відомі прекрасні колективи школи: біг бенд "Нові правила", хори молодших та старших класів, вокальний ансамбль "Серпанок", оркестр народних інструментів та оркестр Арт-Експромт. У їхньому виконанні звучала найрізноманітніша музика від класики до сучасної естради. А учні художнього відділення порадували нас великою виставкою творчих робіт на зимову та новорічну тематику, яку ви можете подивитися у фойє школи.

13.12.19

Розпочинаються зимові свята і ми починаємо святкувати! Сьогодні на сцені Великої зали відбулася театралізована музична вистава "Новорічний всюдиліт" під керівництвом Наталії Антоненко. Разом з яскравими і веселими персонажами вистави ми мандрували по всьому світу і навіть побували у космосі. Юні артисти привітали нас прекрасними музичними творами, танцювальними та акробатичними номерами. Вітаємо усіх із Днем Андрія, та сподіваємося, що усі свята будуть радісними і повними прекрасних вражень!

12.12.19

Сьогодні у Малій залі нашої школи відбувся концерт класу викладача вокального відділу Олени Шайди. Зі сцени лунали дзвінкі голоси юних вокалістів від найменших, що тільки почали навчатися до випускників, що вже здобули знання та майстерність. Акомпанувала Юлія Шкара. Дякуємо вам за прекрасний співочий вечір.

11.12.19

11 грудня Мала зала КДШМ 1 зібрала шанувальників фортепіанної музики - відбулися концерти класу старшого викладача Дмитрієнко Т.М. та класу викладача Ківи А.В. Прозвучали твори багатьох композиторів та обробки українських народних пісень. Публіка вдячними аплодисментами нагороджувала юних виконавців. Бажаємо подальших радісних успіхів учням та їх викладачам!

08.12.19

6 та 7 грудня у нашій школі відбувся Всеукраїнський конкурс фортепіанних ансамблів "Традиції та сучасність" заснований Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів. Ми були раді привітати у Малій залі школи конкурсантів з усієї України, шановне журі і звісно ж прийняти участь у конкурсі.

15.11.19

Запрошуємо до фойє школи на виставку творчих робіт учнів 2-Б класу художнього відділу. "Розпис по склу". Викладач Ніколаєнко В.В.

14.11.19

Сьогодні, у рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" відбувся творчий звіт вокального ансамблю "Серпанок" з нагоди десятиріччя колективу. Вже десять років дзвінкий спів "Серпанку" зігріває наші серця рідними піснями і сьогодні на нас чекав роскішний подарунок - цей прекрасний, теплий, яскравий пісенний вечір. Щиро вітаємо художнього керівника Ольгу Мричко, концертмейстера Інну Коломієць та всіх учасників колективу із ювилеєм, дякуємо за те, що ви є і ви прекрасні! Бажаємо подальших успіхів!

03.10.19

Сьогодні у нашій школі відбулося Урочисте відкриття 4 сезону Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" - концерт День музики та художня виставка робіт учнів та викладачів КДХШ№1 та КДШМ№1! У концерті взяли участь учні та викладачі шкіл-учасників Фестивалю: КДШМ№1, КДМШ№14 ім. Д.Б. Кабалевського, КДМШ №15 ім. В.Г. Шигловського, КДМШ №7 ім. І. Шамо. Усім щиро дякуємо, запрошуємо на заходи Фестивалю і вітаємо с початком!

14.05.19

У КДШМ №1 відбулося Урочисте закриття 3-го сезону Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці». На сцені Великої зали пройшов Гала-концерт, а у фойє школи роспочалася Художня виставка, яку мають змогу відвідати усі бажаючі. У події прийняли участь кращі представники мистецьких навчальних закладів - учасників Фестивалю: КДШМ №1, КДМШ №7 ім. І.Н. Шамо, КДМШ №33 ім. В.Пухальського, КДМШ №15 ім. В.Г. Щигловського, КДМШ №14 ім. Д.Б. Кабалевського, КДХШ №1. Почесні гості Фестивалю - Горпинченко Олена Ігорівна ( заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації), Устинович Тетяна Леонідівна (начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації), Соколова Ірина Іллівна (заступник начальника управління — начальник відділу координації роботи закладів культури) урочисто привітали та нагородили ініціатора цього проекту Олефір Е.Є., керівників мистецьких педагогічних колективів та учасників мистецько-творчого проекту. Також Директором Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів - Чуніхіною Іриною Вікторівною були нагороджені подяками керівники мистецьких шкіл, викладачі та організаційний комітет Фестивалю мистецтв: Олефір Елла Євгенівна - директор КДШМ № 1 Данченко Любов Михайлівна - директор КДМШ № 33 ім. В.Пухальського Ярухіна Маргарита Олександрівна - директор КДМШ № 7 ім. І.Шамо Троценко Валерій Миколайович - директор КДМШ № 14 ім. Д.Кабалевського Майборода Ярослав Вікторович - директор КДМШ № 15 ім. В.Г.Щигловського Царінова Наталія Леонідівна - директор КДХШ № 1 Марченко Інна Борисівна - заступник директора з навчальної роботи КДШМ №1 Антоненко Наталія Леонідівна - викладач КДШМ № 1 Дмитрієнко Тетяна Михайлівна - викладач КДШМ № 1 Це був багатий на подіі і творчий сезон ми щиро вдячні усім причетним до Фестивалю, бажаємо подальших успіхів, плідної праці та гарногих літніх канікул і з нетерпінням чекаємо на наступний сезон.

23.04.19

З нетерпінням чекаємо на Великдень! Сьогодні у фойє школи пройшов щорічний майстер-клас від художнього відділу "Диво-писанка" на якому усі бажаючі могли освоїти техніки писанкарства. Щиро дякуємо за цікавий та корисний досвід, який зовсім скоро зможемо втілити і у себе вдома.

19.04.19

у нашій школі відбувся концерт української вокальної музики "А вже весна, а вже красна..." організований Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів. Цього теплого весняного дня ми вітали у себе юних артистів із різних мистецьких навчальних закладів. У концерті взяли участь солісти та ансамблі КДШМ #1, КДМШ #35, КДШМ #8, КДМШ #14, ДМШ #24, КДШМ ім. С. Турчака, ДМШ #10. У їхньому натхненному виконанні прозвучали численні веснянки і просто прекрасні прекрасні пісні про цю чудову пору року. Щиро дякуємо організаторам та учасникам концерту за весіннє свято.

22.04.19

в Малій залі нашої школи відбувся Концерт випускників духового, фортепіанного і струнного відділів Василя Балабанова, (флейта), Дарії Крисюк (фортепіано) та Анни Матвієнко (скрипка) Дякуємо викладачам Черепову Ю.Ю, Корнєвій Г.Г.,Васильєвій В.В. та концертмейстерам Ганні Корнєвій та Ірині Озеровій за яскраві програми та підготовку випускників. Бажаємо,щоб перший сольний концерт став для юних виконавців гарним стартом до творчого майбутнього.

18.04.19

у рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" відбувся звітний концерт школи та виставка творчих робіт учнів художнього відділу. Цього вечора зі сцени Великої зали нас не лише привітали кращі учні школи - солісти та колективи, показуючи свої здобутки та успіхи, нині виповнюється 50 років Дитячій музичній школі #17, на базі якої було засновано КДШМ#1 тому концерт став також і святом ювілею, підчас якого ми більше дізналися про історію школи і її кращих працівників та випускників. Талановиті роботи учнів художнього відділу, приурочені до звіту та прийдешнього Великодня, ви маєте змогу подивитися у будь який час у фойє школи.

15.04.19

Одразу три відділи нашої школи були представлені на Всеукраїнському фестивалі хореографічного, циркового, вокального та інструментального мистецтв "Феєрія Мистецтв-2019" та стали його лауреатами. Фортепіанний відділ: Олексій Караванов - I премія Поліна Попова - II премія Юлія Школяренко - II премія Викладач Ганна Корнєва Дар'я Шахліна - III премія викладач- Ірина Озерова Відділ духових та ударних інструментів Василь Балабанов - II премія Викладач Юхим Черепов, концертмейстер Ганна Корнєва Олексій Крамаренко - II премія Викладач Максим Кучерявий, концертмейстер Ганна Корнєва Ярослава Бондар - II премія Викладач Максим Кучерявий, концертмейстер Вероніка Ружицька. Відділ струнно-смичкових інструментів: Анна Матвієнко - I премія Викладач Валентина Васильєва, концертмейстер Ірина Озерова Софія Палієва -I премія Викладач Ольга Ковела, концертмейстер Ірина Озерова

14.04.19

Вітаємо лауреата 3 преміі lll всеукраінсько конкурсу піаністів їм. С.С.Прокоф’єва. PIANO. UA. Ланду Анну і іі викладача Криштоп Вікторію Василівну Вітаємо лауреатів Міжнародного фестивалю-конкурсу "Соняшник". Батенко Варвару (викладач Коломієць І.Ф.) - I премія Власенко Марію (викладач Дмитрієнко Т.М.) - I премія Соломенцеву Аріну (викладач Дмитрієнко Т.М.) - II премія Бажаємо подальших перемог!

13.04.19

Сьогодні у малій залі школи відбувся концерт випускників фортепіанного відділу Єлизавети Ропало, Андрія Полухіна (викл. Озерова І. Є.) та Олексія Караванова (викл. Корнева Г. Г.). Юні піаністи влаштували для нас справжнє свято музики і яскравих вражень. Крім того, концерт став для них своєрідною підготовкою до випускних іспитів, тож побажаємо їм наснаги, віри у себе та успіхів і дякуємо викладачам за те, що виховують прекрасних музикантів.

01.04.19

У фойє школи розпочалася Виставка художніх робіт "Великодні мотиви", яка триватиме до 15 квітня. Запрошуємо усіх бажаючих.

22.03.19

Ми мали змогу поринути у яскравий світ естрадної музики разом із учнями відділу сучасного та естрадного мистецтва. Юні артисти, мов справжні зірки, сяяли на сцені, даруючи нам вокальну та інструментальну музику, сольні та ансамблеві твори у своєму натхненному виконанні. Звичайно ж було й відзначено лауреатів шкільних конкурсів - "Калинонька" та "Юні таланти".

21.03.19

Відбувся звітний концерт вокально-хорового відділу. Зі сцени Великої зали лунали чарівні, сріблясті голоси наших юних вокалістів і радували нас прекрасними піснями різних часів та жанрів. Також відбулося нагородження лауреатів загальношкільного конкурсу "Юні таланти" та шкільного конкурсу на краще виконання української пісні "Калинонька". Ми вітаємо переможців і дякуємо усім виконавцям та викладачам.

20.03.19

Нам подарував музичне вітання відділ струнних інструментів. Цього вечора залу осяяли чарівні звуки скрипки, віолончелі та арфи. Дякуємо виконавцям та їхнім викладачам за цей чудовий подарунок.

19.03.19

У малій залі школи звучала музика відділу народних інструментів. Кращі учні відділу дарували нам тепло і радість чарівними барвиститми звуками. Також ми вітаємо усіх лауреатів загальношкільного конкурсу "Юні таланти" і чекаємо на нові зустрічі.

18.03.19

відбувся звітний концерт фортепіанного відділу. Цього вечора юні піаністи дарували слухачам прекрасну музику і отримували взамін гучні оплески та щиру вдячність. Також було відзначено лауреатів Загальношкільного конкурсу "Юні таланти", з чим вітаємо учнів та вчителів.

18.03.19

Вітаємо лауреатів міжнародного фестивалю "Соняшник" та бажаємо ще більше перемог! Тойірова Фотіма, викладач Бродова Марія Миколаївна, концертмейстер Дмитрієнко Тетяна Михайлівна - 2 місце Нгуєн Фионг Май, викладач Васильєва Валентина Валеріївна, концертмейстер Озерова Ірина Євгенівна - 2 місце. Караванов Олексій, викладач Корнєва Ганна Георгіївна- 2 місце. Балабанов Василь, викладач Черепов Юхим Юкелевич, концертмейстер Корнєва Ганна Георгіївна- Гран-прі!

15.03.19

Відбувся звітний концерт відділу Предмет за вибором, найрізноманітніший за складом учасників: на сцену виходили солісти і ансамблі, звучали твори вокальні та інструментальні, всі однаково прекрасні та майстерно виконані. Також були відзначені лауреати 4го шкільного конкурсу "Юні таланти".

14.03.19

Сьогодні у КДМШ#14 відбувся другий тур Міського фестивалю української пісні. На сцені ошатної зали школи виступали кращі виконавці з мистецьких шкіл. І серед них сяяли три наші зірочки: оркестр "Арт Експромт", вокальний ансамбль "Серпанок" та Біг бенд "Нові правила". Юних виконавців вітали оплесками та вигуками "Браво". І це ще не все, бо з кращих будуть відібрані найкращі і ми бажаємо нашим колективам опинитися серед них.

13.03.19

Вітаємо лауреатів 2 ступеня міжнародного конкурсу- фестивалю творчості ,,ProFest’’. Коваленко Лізу та Овчаренко Дашу ( дует синтезаторів) та викладача Криштоп В.В

12.03.19

Вітаємо лауреатів другої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Підкори сцену" дует гітаристів Плотнікова Георгія (5 клас) та Савенко Ігоря (6 клас), викладач: Тетяна Друзь.

11.03.19

Відбувся звітний концерт відділу духових та ударних інструментів. Ми вітаємо юних артистів зі здобутками у навчанні, перемогами у конкурсах, дякуємо викладачам за професійність та терпіння і очікуємо на подальші успіхи у роботі відділу.

10.03.19

Сьогодні у нас відбулося прослухування до другого районного туру VIII міського фестивалю української пісні. На сцені Великої зали продемонстрували свою майстерність кращі колективи та солісти школи. За вікном похмурий день, але у нашій світлій залі і у наших серцях панувала справжня весна. Ми сподіваємося, що матимемо змогу дарували її надалі. Дякуємо юним артистам і шановному журі.

28.02.19

У фойє школи розпочалася виставка творчих робіт учнів художнього відділу до загальношкільного конкурсу "Юні таланти". А невдовзі почнуться і прослухування конкурсантів з музичного відділу. Тож поважаємо усім учасникам удачі і вболіватимемо за них у цей хвилюючий день.

24.02.19

Сьогодні у Філармонії відбувся концерт "Віншуємо ювілярів", у якому взяли участь наші колективи: вокальний ансамбль "Серпанок" під керівництвом Ольги Мричко та біг бенд "Нові Правила" під керівництвом Вадима Нікітана. Також експонувалася виставка творчих робіт, де були виставлені і наші. Така подія особлива у житті юних артистів, тож вітаємо їх і бажаємо все частіше виходити на велику сцену!

22.02.19

Сьогодні у ДМШ N7 відбувся концерт "Його величність Рояль" в рамках фестивалю "Творчі зустрічі на Солом'янці" в якому брали участь учні та викладачі нашої школи: Крисюк Дарія, Полухін Андрій, Батенко Варвара, Корнєва Ганна Георгіївна , Озерова Ірина Євгенівна, Коломієць Інна Фрітівна, Тюрин Володимир Вікторович. Концерт пройшов у надзвичайно теплій творчій атмосфері. Щиро дякуємо фортепіанному відділу КДМШ/7 і особисто Ярухіній Маргариті Олександрівні за організацію Концерту та можливість творчого спілкування піаністів району

18.02.19

Вітаємо з першим місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Соняшник" Василя Балабанова. Викладач Черепов Ю.Ю, концертмейстер Корнєва Г.Г. Вітаємо з першим місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Соняшник" фортепіанний дует: Розумна Соломія та Школяренко Юлія. Викладач Корнєва Г.Г. Вітаємо Софію Палієву та Анну Шкурко з першим місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Соняшник". Викладач Ковела О.Ю, концертмейстер Озерова І. Є.

15.02.19

У фойє школи розпочалася виставка робіт учнів групи Палітра-б. Запрошуємо усіх бажаючих.

14.02.19

В цей чудовий день колектив школи мистецтв вітає шановну Озерову Галину Степанівну з ювілеєм! З самим теплим почуття бажаємо Вам доброго здоров'я, невичерпних сил та енергії, творчої наснаги! Нехай благородна справа якій Ви присвятили життя приносить вам успіх, задоволення і счастя! Сьогодні у нас відбулося ще одне свято: шкільний конкурс на краще виконання української пісні "Калинонька", де мали змогу проявити себе наші юні вокалісти. Відбулися прослухування солістів та ансамблів. Нагородження лауреатів відбудеться під час звітного концерту вокального відділу, але вже зараз можна сказати, що у журі тяжка робота, бо ви усі найкращі.

13.02.19

Відбулося прослухування до концерту Київської Дитячої Філармонії "Віншуємо ювілярів". Не обійшли й ми його стороною. У прослухуванні прийняли участь колективи нашої школи: оркестр "Арт-Експромт", вокальный ансамбль "Серпанок", оркестр народних інструментів та біг бенд "Нові правила". Усі вони показали високий рівень і йхня майстерність була відмічена журі. Тож чекаємо на результати і сподіваємося почути наших юних артистів у концерті.

05.02.19

Вітаємо лауреатів першої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Підкори сцену" у номінації "інструментальний жанр": Дует Павлюченко Марії (бандура) - викл. Наталія Дибенко та Крамаренка Олексія (флейта) - викл. Максим Кучерявий, та Василя Балабанова (флейта),викладач Юхим Черепов, концертмейстер Ганна Корнєва Бажаємо подальших успіхів!

12.02.19

Наразі у фойє школи відбувається виставка робіт групи "Пензлик". Запрошуємо усіх бажаючих

18.01.19

Сьогодні відбувся концерт української ансамблевої музики "Ти звучи в усьому світі". Подію було організовано Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів в рамках роботи предметної секції ансамблевого та оркестрового музикування (струнно-смичкові інструменти) і приурочено до Дня Соборності. Сцена Великої зали КДШМ №1 вітала музичні колективи із багатьох мистецьких шкіл, що подарували нам незабутні враження від захопливої мандрівки до чудестного світу музики, яка об'єднує серця. Дякуємо авторам проекту - викладачам-методистам Тетяні Стрельник та Наталії Коптєнковій, модератору - методисту КММЦЗКНЗ Тетяні Курзі, ведучій концерту - викладачу КДШМ Ім. С. Турчака Ользі Ромсік та усім причетним до цієї прекрасної події.

14.01.19

У Великій залі нашої школи, в рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" вібувся концерт "Сузір'я маестро". У цей святковий вечір ми з радістю та вдячністю отримали музичні дарунки від викладачів, які поєднали у собі викладацьку та виконавську майстерність і є прикладом для учнів. Зі сцени лунали вокальні та інструментальні твори у сольному та ансамблевому виконанні. Ми вдячні за яскраві враження і чекаємо на нові зустрічі.

22.12.18

Вітаємо лауреатів Всеукраїнського мистецького конкурсу "Різдвяні мініатюри" і бажаємо подальшого творчого зростання! Вокально-хоровий відділ: Карпеченко Поліна - 2 кл. викл. Мричко О.Д, конц. Засл. артист України Тюрін В.В. - диплом ІІ ступеня Ластівка Іван - 4 кл. викл. Мричко О.Д., конц. Засл. артист України Тюрін В.В - диплом ІІ ступеня Уманець Вікторія - 4 кл. викл. Шайда О.І, конц. Блюм О.О. -диплом ІІ ступеня Ніколаєнко Влада - 8 кл. викл. Сушицька Т.В. - диплом ІІІ ступеня Фортепіанний відділ: Головаш Марія - підг. гр. викл. Дмитрієнко Т.М. - диплом ІІІ ступеня Художній відділ: Ситдикова Ліза - 5 кл. викл. Ніколаєнко В.В. - диплом ІІ ступеня

20.12.18

Сьогодні, напередодні зимових канікул і свят, відбулася ще одна подія із Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці": концерт колективів "Граємо, співаємо, малюємо". У концерті виступили кращі колективи мистецьких шкіл Солом'янського району: КДМШ №14 ім. Д.Б.Кабалевського, КДМШ №15 ім. В.Г.Щигловського, КДМШ №7 ім. І.Н.Шамо, КДМШ №33 ім.В.Пухальського і, звичайно ж, колективи КДШМ №1, Велика зала якої радо приймала сьогодні гостей, повнилася прекрасними звуками та образами і вибухала оплесками та вигуками "Браво!". Це був чудовий передноворічний подарунок нам усім!

17.12.18

відбувся концерт учнів фортепіанного відділу "У різдвяного рояля", присвячений прийдешнім святам. Юні піанисти з радістю привітали слухачів прекрасною музикою і подарували усім чарівне відчуття очікування свята, яке стало ще трохи ближчим.

14.12.18

У нашій школі наразі проходять прослухування конкурсантів у намінаціі ВОКАЛ всеукраїнського мистецького конкурсу "Різдвяні мініатюри". Ми надзвичайно раді прийняти участь у цій подіі і бажаємо успіхів конкурсантам!

13.12.18

Сьогодні ми мали змогу насолодитися театралізовано-концертною виставою "Вечорниці на Андрія" підготовленою нашими учнями під керівництвом викладача Наталії Антоненко, які показали себе не тільки музикантами, а ще й акторами. Через яскраву святкову постановку було описане свято Андрія, та вечорниці із розвагами, Калитою та гаданням. Театральне дійство супроводжувалося музичними номерами зі святковим, зимовим настроєм.

10.12.18

У Дитячій музичній школі №7 ім. І. Шамо у рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" відбувся концерт виконавців на духових та ударних інструментах "Солом'янські сурмачі". У концерті взяли участь виконавці зі шкіл-учасниць Фестивалю: КДМШ №7 ім. І. Шамо, КДМШ №33 ім. В. Пухальського та КДШМ №1. Ми були раді стати частиною цієї творчої зустрічі, стати виконавцями і слухачами музики різних епох та стилів. Щиро вдячні усім за яскраві враження!

03.12.18

Сьогодні у Великій залі нашої школи відбулася лекція-концерт "Український дивосвіт", присвячена українській музиці. Цим зимовим вечором учні школи зігріли наші серця прекрасною і такою рідною музикою, яка дарує нам тепло і надію у непрості часи. Зі сцени лунали вокальні та інструментальні твори різних часів: сучасні, класичні та народні, виконані юними артистами з любов'ю та натхненням.

20.11.18

У рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці", у бібліотеці ім. Ф. Достоєвського відбувся літературно-музичний вечір "Майдан у наших душах і у слові", у якому прийняли участь школи-учасники Фестивалю: КДМШ №7 ім. І.Н. Шамо, КДМШ №15 ім. В.Щигловського, КДМШ №14 ім. Д.Кабалевського, КДХШ№1 і ми - КДШМ №1. Вечір пройшов у теплій та творчій атмосфері, зі сцени лунали прекрасні музичні та поетичні твори просякнуті любовью до нашої Батьківщини і прикрасою були творчі роботи художників КДШМ №1 та КДХШ №1.

3-ій сезон Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці"

У нашій школі відбулося урочисте відкриття фестивалю, відзначене яскравим концертом "День музики" у якому прийняли участь школи-учасники Фестивалю і виставкою художніх робіт КДШМ№1 та КДХШ№1, яку ви можете переглянути у фойє КДШМ№1.

01.09.18

Любі наші учні, батьки, викладачі, вітаємо вас із початком нового навчального року! Бажаємо нових знань, яскравих здобутків, майстерності, фантазії, натхнення, сили та радості. Сьогодні викладачі школи від усього серця привітали вас прекрасним концертом та виставкою творчих робіт у яких вкотре показали свою майстерність яку прагнуть передати учням.

23.05.18

Відбулася подія водночас весела, сумна і хвилююча - Випускний вечір. Батьки, учні та вчителі оплесками вітали випускників, які ніби нещодавно, малими дітьми, переступили поріг школи, і ось уже готові до кроку у доросле життя. На наших очах вони зростали, розкриваючи і розвиваючи свої таланти, опановуючи музичне і образотворче мистецтво. Для когось воно стане основою для подальшого опанування професії, а для когось - найкращим у світі захопленням. Наостанок випускники порадували нас музичними виступами на сцені та виставкою дипломних художніх робіт у фойє. Ми пишаємося нашими випускниками і бажаємо їм щасливого майбутнього!

26.04.18

У великій залі нашої школи відбувся звітний концерт. Усі ми знаємо які талановиті у нас учні і сьогодні ми отримали змогу вкотре у цьому переконатися. За цей рік юні музиканти опанували багато нового, та вдосконалили вже здобуті уміння, що й показали у концерті, у якому звучала музика різних жанрів та часів, проте однаково натхненно виконана. Ми пишаємося нашими учнями, дякуємо викладачам і батькам і бажаємо подальшого вдосконалення.

03.04.18

В приміщенні Київської дитячої школи мистецтв №1 відбувся майстер-клас з розпису писанок "Диво-писанка". В майстер-класі прийняли участь учні школи та всі бажаючі. Хоча процес виготовлення писанки досить складний, потребує особливого терпіння і вміння, у всіх гостей майстер-класу вийшло зробити свою писанку. Майстер-клас провели викладачі: Ніколаєнко Вікторія В'ячеславівна, Шаханіна Зінаїда Дмитрівна та Лозицька Тамара Іванівна. Учасники отримали безліч позитивних емоцій від цього чарівного дійства! Таким чином, учні особисто долучились до збереження християнських звичаїв та традицій.

23.03.18

Нас порадував прекрасною музикою цвіт відділу естрадного та сучасного мистецтва на звітному концерті відділу, яким було тріумфально завершено цей насичений тиждень звітних концертів. Естрадний відділ включає до себе і вокалістів, і інструменталістів, і солістів, і ансамблі, тож програма концерту була дуже різноманітною і цікавою. Також відбулося нагородження лауреатів конкурсів "Калинонька" і "Юні таланти".

22.03.18

Відбувся звітний концерт відділу духових та ударних інструментів. У концерті показали свої таланти та здобутки кращі учні відділу, яскраво та натхненно виступаючи на радість публіці. Були майстерно виконані твори українських та зарубіжних композиторів, яскраві сольні та ансамблеві виступи. Також відбулося нагородження лауреатів загальношкільного конкурсу "Юни таланти". У Великій залі відбувся звітний концерт вокально-хорового відділу у якому ми отримали змогу насолодитися дзвінкими голосами юних вокалістів. Звучала сучасна, класична, народна музика у сольному та ансамбевому виконанні кращих учнів відділу. Також відбулося нагородження лауреатів конкурсу на краще виконання української пісні "Калинонька". Дякуємо учням і вчителям та бажаємо подальшого зростання.

21.03.18

У Малій залі КДШМ №1 відбувся звітний концерт відділу струнно-смичкових інструментів. У концерті приймали участь кращі скрипалі та віолончелісти, що навчаються на відділі. Багатьом з них були вручені дипломи, які діти здобули на шкільному конкурсі "Юні таланти", що відбувся 1-2 березня. На концерті прозвучали сольні номери та дуети українських та зарубіжних композиторів.

20.03.18

Відбувся звітний концерт відділу народних інструментів. У концерті звучала сольна та ансамблева музика; народна, українських та зарубіжних композиторів. Юні артисти продемонстрували свої здобутки та майстерність і подарували нам чудовий музичний вечір за який ми щиро дякуємо їм та їхнім викладачам.

19.03.18

У Малій залі КДШМ №1 відбувся звітний концерт фортепіанного відділу. У програмі концерту прозвучали твори зарубіжних та українських композиторів у прекрасному виконанні учнів відділу. На концерті виступали лауреати шкільного конкурсу "Юні таланти" та отримали свої нагороди - дипломи.

16.03.18

Відбувся звітний концерт відділу предмету за вибором у якому кращі учні відділу продемонстрували успіхи, що досягли за цей рік. Концерт пройшов у теплій, дружній атмосфері і юні артисти подарували нам справжню насолоду від музики.

13.03.18

В рамках Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом'янці" відбувся концерт "Український дивосвіт". Присвячений він був українській музиці у всій її красі та розмаїтості. У концерті виступали як учні, так і викладачі, що запросили нас у подорож Українським дивосвітом і подарували нам справжню насолоду від класичної, сучасної та народної музики. Також у фойє школи розпочалася виставка творчих робіт учнів художнього відділу, яку може відвідати кожен бажаючий.

20.02.18

Відбувся Концерт італійської музики. Італія у музиканта асоціюється, власне, с музикою. Саме в Італії народилася опера, італійською мовою позначаються музичні терміни, Італія подарувала нам дуже багато прекрасної музики, до якої ми й мали змогу доторкнутися сьогодні. Звучали інструментальні та вокальні, сольні та ансамблеві твори різних епох від Барокко до сучасності у прекрасному виконанні наших талановитих учнів. Дякуемо юним артистам за чудову подорож.

01 - 12.02

Виставка художніх робіт учнів групи "Пензлик" відділення естетичного виховання. Це наші найменші юні таланти, що віднедавна почали тримати у руках пензлики. Скоро вони стануть учнями художнього відділення, а в майбутньому сподіваємося побачити їх справжніми митцями. Роботи наших учнів надихають та надають творчі ідеї всім охочим. В заняттях мистецтвом не існує обмеження віку, саме тому мистецтво і вічне !

19.01.18

У Великій залі відбувся концерт ансамблевої української музики "Ти звучи в усьому світі", організатором якого є Київський міський методичний центр закладів культури і навчальних закладів. В концерті брали участь кращі струнні колективи мистецьких шкіл міста Києва і області. Звучала народна та авторська українська музика, красиві та оригінальні обробки народних творів. Наприклад, знаменитий "Щедрик" прозвучав у трьох прекрасних інтерпретаціях. Концерт присвячено Дню Соборності і його тема - ансамблева музика - якнайкраще передає значення цього дня - єдність.

Фестиваль мистецтв "Творчі зустрічі на Солом`янці" продовжує об`єднувати своїх шанувальників в бажанні сворювати прекрасне, в бажанні радості і щастя в творчості.

06.12.17

Відбувся неперевершений концерт різноманітних музичних колективів Київської дитячої школи мистнцтв №1 "Граємо - співаємо - малюємо!" та художня виставка робіт учнів школи. Свою творчість подарували слухачам і відомі колективи школи - вокальний ансамбль "Серпанок", оркестр "Арт - експромт" і новостворені - Big Band "Нові правили", естрадний ансамбль "Акорд", оркестр народних інструментів. Хори учнів молодших і старших класів вразили присутніх натхненним і емоційним виступом. творчі художні роботи порадували глядачів своєю індивідуальністю і розкрили талант кожного учня. Всі представлені колективи мають своє неповторне обличчя, стиль, манеру виконання, репертуар, колорит : вокальний ансамбль "Серпанок" - український національний, самобутній ; оркестр "Арт - експромт" - сучасний, енергетичний, імпульсивний ; Big Band "Нові правила" - мужній і врівноважений ; оркестр народних інструментів - стрімкий та грайливий ; естрадний ансамбль "Акорд" - загадковий та фантастичний.

2-й сезон Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом`янці"

Наша школа радо зустріла своїх гостей. На концерті "День музики" з нагоди Урочистого відкриття Фестивалю, кращі учні шкіл естетичного виховання Солом`янського району продемонстрували свої вміння. Слухачі отримали велике задоволення від чудових виступів юних артистів. Виконавці на різноманітних інструментах - скрипці, фортепіано, акордеоні, домрі, ксилофоні, кларнеті, саксофоні - вокальні і хореографічні номери радували слухачів прекрасними виступами. А на художній виставці кращих творчих робіт кожний експонат розкрив внутрішній світ виконавця.

28.09.17

Розпочинаються заходи другого сезону Фестивалю мистецтв "Творчі зустрічі на Солом`янці", який стає яскравою подією в культурно-освітньому житті Солом`янського району міста Києва. Заснований Київською дитячою школою мистецтв №1 за підтримки Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Солом`янського району в прагненні залучення до участі якомога більше учасників і відвідувачів.Фестиваль складається з низки мистецьких заходів, що проводяться на базі шкіл естетичного виховання Солом`янського району міста Києва.

З 15.04.2017 по 30.04.2017

В приміщенні Київської дитячої школи мистецтв №1 Солом'янського р-ну експонується виставка творчих робіт учнів художнього відділення "Я люблю Україну". Захід проводиться в рамках "Фестивалю мистецтв".Малюнки вражають цікавими сюжетами, різноманітністю технік виконання та майстерністю.