Київська дитяча школа мистецтв №1

Організація навчально-виховного процесу

В школі працюють відділення:

- музичне

- художнє

- естетичного виховання

На музичному відділенні діють такі відділи : фортепіанний, струнно-смичкових інструментів, духових та ударних інструментів , народних інструментів, вокально-хоровий, сучасного і естрадного мистецтва, музично-теоретичний, предмета за вибором.

На художньому відділенні діють відділи : базових предметів і спеціалізованих предметів.

На відділенні естетичного виховання навчаються в групах : «Пензлик», «Палітра», «Батік». Також проводиться набір в групи «Чарівна скарбничка», «Акварель», «Абітурієнт», «Олійний живопис» та «Барельєф». На цьому відділенні працює група «Кольорова музика» ( образотворче мистецтво, хор, колективне музичення). Проводиться набір в групу «Хореографія» та «Дивограй» та в Шкільний театр «Браво».

В школі створені ансамблі бандуристів, народних інструментів, гітаристів, вокальні ансамблі, камерний оркестр, хори учнів молодших та старших класів, естрадні ансамблі різних складів.

Протягом багатьох років учні неодноразово займають призові місця в різноманітних змаганнях та конкурсах, беруть активну участь в районних та міських концертах та художніх виставках. Багато випускників обрали музику та образотворче мистецтво своїм фахом, продовжували навчання в середніх та вищих навчальних закладах, стали професійними музикантами і художниками.

В школі працюють висококваліфіковані викладачі із вищою фаховою освітою. Педагоги з турботою відносяться до кожного учня, використовуючи практику особистісного підходу у вихованні, прикладають всі вміння для розвитку високодуховної молоді з багатими морально-естетичними якостями.

Викладачі беруть участь у складанні Програм для учнів художнього і музичного відділення мистецьких шкіл, репертуарних посібників, проводять заняття для слухачів Академії керівних кадрів культури і мистецтв, стають доповідачами і слухачами міжнародних і всеукраїнських науково-практичних, науково-творчих конференцій, проводять майстер-класи, презентації особистих методичних розробок, відкриті уроки, на яких передають свій педагогічний досвід викладачам Києва та міст України.

Викладачі школи використовують інноваційні методи навчання і виховання та відкриті для нових проектів і нових творчих пошуків.